Šéfkuchařský nůž 28 cm

Je vůbec možné zocelit vaření? Jak lehce. Pomůže vám k tomu kvalitní šéfkuchařský nůž ROOC z patentované výroby. Díky... více informací »
Šéfkuchařský nůž 28 cm
Značka: Astoreo
189 Kč
Ověřit dostupnost
Je vůbec možné zocelit vaření? Jak lehce. Pomůže vám k tomu kvalitní šéfkuchařský nůž ROOC z patentované výroby. Díky...

Je vůbec možné zocelit vaření? Jak lehce. Pomůže vám k tomu kvalitní šéfkuchařský nůž ROOC z patentované výroby. Díky potahovému materiálu je krájení příjemné, hladké a potraviny se na nůž nelepí. Je vhodný pro krájení masa, ryb a zeleniny a s ohledem na šířku čepele ho využijete i na krájení ořechů a bylinek.Materiál: nerez ocel potažená teflonovou vrstvouNedoporučujeme mýt v myčceČistěte teplou vodou a prostředkem na mytí nádobí. Po umytí usušteKvalitní nože si říkají o šetrné zacházení, a proto je doporučujeme ukládat do bloku. Blok ochrání čepele a ostří před poškozením. Nože jsou přehledně srovnány a vždy po ruce. Šéfkuchařský nůž 28 cm značky Astoreo.

Šéfkuchařský nůž 28 cm – potraviny se na nůž nelepí – . .

Unikátní a žádaný produkt Šéfkuchařský nůž 28 cm od výrobce s mnohaletou tradicí Astoreo jde koupit tady a teď skutečně levně. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 189 Kč.