Šatní stojan 3dílný WENKO

Šatní stojan 3dílný WENKO má schopnost přizpůsobit se různému prostorovému uspořádání. Skládá se z teleskopických tyčí a... více informací »
Šatní stojan 3dílný WENKO
Značka: WENKO
1 389 Kč
Ověřit dostupnost
Šatní stojan 3dílný WENKO má schopnost přizpůsobit se různému prostorovému uspořádání. Skládá se z teleskopických tyčí a...

Šatní stojan 3dílný WENKO má schopnost přizpůsobit se různému prostorovému uspořádání. Skládá se z teleskopických tyčí a velmi jednoduše ho upevníte bez vrtání do skříně nebo mezi dvě stěny.Materiál: vysoce kvalitní nerezová ocel, ABS, PP. Maximální nosnost: 15 – 20 kg. Hmotnost: 2,34 kg. Vyrobila německá společnost Wenko.Balení obsahuje:- 1 teleskopický závěs s možností regulace šířky od 150 do 250 cm, průměr 30 cm- 1 závěsnou tyč s šířkou 122 cm, s nastavitelnou výškou pomocí řetězů, průměr 30 cm- 1 teleskopickou podpěru s nastavitelnou výškou od 129 do 202 cm, průměr 30 cm- hmoždinky, šroubyŠatní stojan3dílnýUdrží pořádek v oblečeníTeleskopickýMontáž bez vrtáníIdeální do skříní nebo mezi 2 stěnyNastavitelný do šířky i výškyVysoce kvalitní nerezová ocel Šatní stojan 3dílný WENKO značky Wenko.

Šatní stojan 3dílný WENKO – udrží pořádek, 3dílný, teleskopický, montáž bez vrtání, nastavitelná výška a šířka – . nerezová ocel, plast.

Hodně žádaný produkt Šatní stojan 3dílný WENKO od známého dodavatele Wenko je k sehnání právě teď u nás v bezva akci! V současnosti za 1 389 Kč.