Road Star Hydraulický pojízdný hever 2t TA820012

Hydraulický pojízdný hever 2t Hydraulický pojízdný hever s nosností 2000 kg je určen pro zvedání těžších břemen v garáži... více informací »
Road Star Zvedák hydraulický pojízdný 2t
Značka: Road Star
999 Kč
Ověřit dostupnost
Hydraulický pojízdný hever 2t Hydraulický pojízdný hever s nosností 2000 kg je určen pro zvedání těžších břemen v garáži...

Hydraulický pojízdný hever 2t

Hydraulický pojízdný hever s nosností 2000 kg je určen pro zvedání těžších břemen v garáži nebo dílně, např. pro zvedání automobilů, motorů a převodovek, ale hodí se i na jakékoliv jiné práce, kde je zapotřebí zvedat těžká břemena. Hydraulický pojízdný hever má velmi kvalitní robustní konstrukci a díky pojízdným kolečkům, je snadné jeho umístění pod zvedané břemeno. Hydraulický pojízdný hever je opatřen madlem pro snadné přenášení.

Hydraulický pojízdný hever funguje na principu Pascalova zákona, kdy je přes páku převedena síla na píst pumpy, který následně nadzvedává píst hydraulického zvedáku.

Hydraulický hever je neocenitelný pomocník, který nesmí chybět v žádné dílně nebo ve Vašem vozidle!  

Hydraulický pojízdný hever 2t – parametry:

  • nosnost 2 tuny
  • zdvih 135 – 330 mm
  • celková váha 8,5 kg
  • rozměr 450 x 195 x 135 mm

Na hydraulický pojízdný hever 2t poskytujeme záruku v délce 24 měsíců.

Tento kvalitní a levný kus Road Star Hydraulický pojízdný hever 2t TA820012 od top značky Road Star snadno najdete zde nyní ve výprodejové akci. Ceny od 999 Kč.
Další produkty z kategorie Hevery