Propesko kapsa pro kočky mix 4×100 g

100% kompletní krmivo, vysokou chutnost kapsiček zajišťují kvalitní suroviny a složení receptur.Jsou vyrobeny bez konzervačních... více informací »
Propesko kapsa pro kočky mix 4x100 g
Značka: Astoreo
38 Kč
Ověřit dostupnost
100% kompletní krmivo, vysokou chutnost kapsiček zajišťují kvalitní suroviny a složení receptur.Jsou vyrobeny bez konzervačních...

100% kompletní krmivo, vysokou chutnost kapsiček zajišťují kvalitní suroviny a složení receptur.Jsou vyrobeny bez konzervačních látek a jsou obohaceny o vitaminy.Propesko kapsičky jsou nejen plnohodnotným krmivem, ale také odměnou pro Vaší kočku. Složení:Hovězí: maso a výrobky živočišného původu (4% hovězí), ryby a vedlejší výrobky z ryb, vedlejší výrobky rostlinného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, minerální látky, cukry.Králičí: maso a výrobky živočišného původu (4% králičí), ryby a vedlejší výrobky z ryb, vedlejší výrobky rostlinného původu, bílkovinné extrakty rostlinného původu, minerální látky, cukry.Analytické složky: vlhkost 82%, protein 9%, tuk 5%, popel 3%, vláknina 0,8%. Propesko kapsa pro kočky mix 4×100 g značky .

Propesko kapsa pro kočky mix 4×100 g – – . .

Super produkt Propesko kapsa pro kočky mix 4x100 g od této skvělé značky Astoreo snadno můžete najít tady teď právě za rozumné peníze! Momentálně v akci za 38 Kč.