Profi Tools Univerzální nástrčná hlavice 7-19 mm 1/2″

Univerzální nástrčná hlavice 7-19 mm Univerzální nástrčná hlavice nahrazuje čtyř nebo vícehranné nástrčné hlavice. Není potřeba kupovat a... více informací »
Profi Tools Univerzální ořech s ráčnou
Značka: Profi Tools
229 Kč
Ověřit dostupnost
Univerzální nástrčná hlavice 7-19 mm Univerzální nástrčná hlavice nahrazuje čtyř nebo vícehranné nástrčné hlavice. Není potřeba kupovat a...

Univerzální nástrčná hlavice 7-19 mm

Univerzální nástrčná hlavice nahrazuje čtyř nebo vícehranné nástrčné hlavice. Není potřeba kupovat a skladovat sadu hlavic! Univerzální nástrčnou hlavici lze použít i na atypické tvary (skoby, křídlové matice, očka).

Univerzální hlavice je vhodná na montáž šroubů s šestihrannou hlavou o velikosti 7 až 19 mm. Univerzální hlavice umí dotáhnout nebo povolit i šrouby s čtvercovou hlavou, osmihrannou hlavou, křídlové matice, oka a háky na šroubu atd. Neocenitelná je taky možnost povolit šrouby, ventily a další zařízení s poškozeným povrchem, které nelze již povolit standardními klíči. Nástrčnou hlavici lze nasadit na ráčnu 1/2 palce nebo přes redukci na aku šroubovák.

Univerzální nástrčná hlavice – parametry:

  • velikost hlavy 7-19 mm
  • kroutící moment 150 ft. lb
  • materiál chrom-vanadium
  • součástí ráčna a nástavec

Na univerzální nástrčnou hlavici poskytujeme záruku v délce 24 měsíců.

Video, jaké široké využití má nástrčná hlavice:

Unikátní a oblíbený produkt Profi Tools Univerzální nástrčná hlavice 7-19 mm 1/2" originál od výrobce Profi Tools jednoduše můžete najít zde ve výprodejové akci! Právě teď jen za 229 Kč.
Další produkty z kategorie Příslušenství ke gola sadám