PreVital NATUREL filetky mix 4×85 g

Kapsičky Prevital Naturel s dušenými filetkami v podobě trhaných kousků.Díky kvalitní receptuře a zpracování jsou kompletním... více informací »
PreVital NATUREL filetky mix 4x85 g
Značka: Astoreo
46 Kč
Ověřit dostupnost
Kapsičky Prevital Naturel s dušenými filetkami v podobě trhaných kousků.Díky kvalitní receptuře a zpracování jsou kompletním...

Kapsičky Prevital Naturel s dušenými filetkami v podobě trhaných kousků.Díky kvalitní receptuře a zpracování jsou kompletním krmivem, které při podávání dle krmného návodu zajistí kočce dostatek živin, vitamínů a minerálů pro udržení skvělé tělesné kondice a podporu zdravých kostí, svalů, zubů a dobré srsti.Neobsahují žádná umělá aromata.Vzhledem k vysoké chutnosti si je kočky oblíbí a přijímají krmivo velice ochotně i při dlouhodobém podávání.Složení:Kuřecí: maso a výrobky živočišného původu (82% v kouscích, 4% kuřecí), bílkovinné extrakty rostlinného původu, vedlejší výrobky rostlinného původu (0,4% inulin), minerální látky, cukry.Krůtí: maso a výrobky živočišného původu (82% v kouscích, 4% krůtí), bílkovinové extrakty rostlinného původu, vedlejší výrobky rostlinného původu (0,4% inulin), minerální látky, cukry. Analytické složky: vlhkost 82%, protein 8,5%, tuk 4,5%, popel 2%, vláknina 0,4%. PreVital NATUREL filetky mix 4×85 g značky .

PreVital NATUREL filetky mix 4×85 g – – . .

Tento neodolatelný kousek PreVital NATUREL filetky mix 4x85 g od oblíbené značky se zárukou kvality Astoreo lze koupit momentálně za super peníze! Právě teď jen za 46 Kč.