PreVital NATUREL cat STERILE mix 4×85 g

Kapsičky Prevital Naturel s dušenými filetkami v podobě trhaných kousků.Díky kvalitní receptuře a zpracování jsou kompletním... více informací »
PreVital NATUREL cat STERILE mix 4x85 g
Značka: Astoreo
46 Kč
Ověřit dostupnost
Kapsičky Prevital Naturel s dušenými filetkami v podobě trhaných kousků.Díky kvalitní receptuře a zpracování jsou kompletním...

Kapsičky Prevital Naturel s dušenými filetkami v podobě trhaných kousků.Díky kvalitní receptuře a zpracování jsou kompletním krmivem, které při podávání dle krmného návodu zajistí kočce dostatek živin, vitamínů a minerálů pro udržení skvělé tělesné kondice a podporu zdravých kostí, svalů, zubů a dobré srsti.Neobsahují žádná umělá aromata.Vzhledem k vysoké chutnosti si je kočky oblíbí a přijímají krmivo velice ochotně i při dlouhodobém podávání.Složení: maso a výrobky živočišného původu (74% v kouscích), ryby a vedlejší výrobky z ryb (4% losos), bílkovinné extrakty rostlinného původu, vedlejší výrobky rostlinného původu (0,4% inulin), minerální látky, cukry.Analytické složky: vlhkost 82%, protein 9%, tuk 3%, popel 1,9%, vláknina 1%. PreVital NATUREL cat STERILE mix 4×85 g značky .

PreVital NATUREL cat STERILE mix 4×85 g – – . .

Žádaný výrobek PreVital NATUREL cat STERILE mix 4x85 g od přední značky Astoreo jednoduše pořídíte tady za rozumné peníze! Ceny od 46 Kč.