PreVital Naturel cat STERILE 1,4 kg

Expirace 6.3.2021Kompletní krmivo pro sterilizované a kastrované kočky bez přidaných konzervantů a barviv.Granule podporují zdraví... více informací »
PreVital Naturel cat STERILE 1
Značka: Astoreo
130 Kč
Ověřit dostupnost
Expirace 6.3.2021Kompletní krmivo pro sterilizované a kastrované kočky bez přidaných konzervantů a barviv.Granule podporují zdraví...

Expirace 6.3.2021Kompletní krmivo pro sterilizované a kastrované kočky bez přidaných konzervantů a barviv.Granule podporují zdraví močového ústrojí a správné trávení.Zaručí dobrou kondici kočky i po sterilizaci nebo kastraci.Složení: obiloviny, maso a výrobky živočišného původu ( 30% z toho 4% drůbeží), vedlejší výrobky rostlinného původu (4% řepné řízky, 1% cellulosa), oleje a tuky, bílkovinnové extrakty rostlinného původu, kvasnice, minerální látky. Analytické složky: protein 32%, tuk 8%, popel 8%, vláknina 4%. PreVital Naturel cat STERILE 1,4 kg značky .

PreVital Naturel cat STERILE 1,4 kg – – . .

Tento diskontní výrobek PreVital Naturel cat STERILE 1,4 kg od našeho výrobce Astoreo máte možnost koupit na našich stránkách nyní ve výhodné akci. Ceny již od 130 Kč.