Přenosný kompresor Xiaomi Mi Portable

Přenosný kompresor Xiaomi Mi Portable je ideální nástroj pro vaši bezpečnost na silnicích. S kompresorem budete mít jednoduchý... více informací »
Přenosný kompresor Xiaomi Mi Portable
Značka: Xiaomi
1 199 Kč
Ověřit dostupnost
Přenosný kompresor Xiaomi Mi Portable je ideální nástroj pro vaši bezpečnost na silnicích. S kompresorem budete mít jednoduchý...

Přenosný kompresor Xiaomi Mi Portable je ideální nástroj pro vaši bezpečnost na silnicích. S kompresorem budete mít jednoduchý přehled o tlaku v pneumatikách. Teplotní rozdíl mezi ročními obdobími je značný, a proto je velmi důležitá pravidelná kontrola a případná úprava tlaku. Bezpečnostní riziko představuje příliš vysoký i nízký tlak. Předejděte nouzové situaci s přenosným kompresorem. Litinový válec pro tlakové nafukování je velmi přesný. Snadno ho natlakujete na 150 PSI, aby splňoval aerační sílu nutnou pro silniční kola, běžná jízdní kola nebo fotbalové míče. Jednoduše nafoukne pneumatiky aut, motocyklů apod. Kompresor lze nabíjet power bankou. Kompresor se při práci obejde bez externího napájení.Díky LED světlu je jeho používání snadné i v noci. Rozměry bez vzduchové hadičky: 12,4 x 7,1 x 4,53 cm. Hmotnost: 430 g.Přenosný kompresorPro detekci a testování tlakuPro nafukování pneumatik aut, motocyklů, jízdních kol, fotbalových míčů apod.LED displej s ukazatelem tlakuMožnost nabíjení power bankou a microUSBPři práci není nutné externí nabíjeníLED světlo pro práci v nociKapacita baterie 2000 mAh (14,8 Wh)Rozsah tlaku 0,2 až 10,3 bar / 3 – 150 PSIMaximální hlučnost 80 dBParametry nabíjení 5 V/ 2 A průdušnice: vzduchová hadička 180 mm, včetně adaptéru pro trysky (bez závitu)Doba nabíjení 3 hodProvozní teplota 0 až 45 °CVýkon pro cca 41 fotbalových míčů 0 – 12 PSI (1 min/1 míč)Výkon pro cca 8 pneumatik 0 – 120 PSI (3 min/ 1 pneumatika)Výkon pro cca 6 motocyklů 0 – 2,4 bar (6 min/ 1 pneumatika)Výkon nabití cca 5 pneumatik 2 – 2,5 bar (6 min/ 1 pneumatika) Přenosný kompresor Xiaomi Mi Portable značky Xiaomi.

Přenosný kompresor Xiaomi Mi Portable – kapacita baterie 2000 mAh (14,8 Wh), rozsah tlaku 0,2 až 10,3 bar / 3 – 150 PSI, maximální hlučnost 80 dB – . plast.

Tento vynikající produkt Přenosný kompresor Xiaomi Mi Portable od značky s tradicí a dobrou pověstí Xiaomi dostanete u nás nyní ve výprodejové akci. Aktuálně za super cenu 1 199 Kč.