Power banka Xiaomi Redmi

Došla vám v telefonu energie a rychle spěcháte domů, abyste ji mohli nabít ze sítě? Už nemusíte rušit plány a zajímavý... více informací »
Power banka Xiaomi Redmi
Značka: Xiaomi
599 Kč
Ověřit dostupnost
Došla vám v telefonu energie a rychle spěcháte domů, abyste ji mohli nabít ze sítě? Už nemusíte rušit plány a zajímavý...

Došla vám v telefonu energie a rychle spěcháte domů, abyste ji mohli nabít ze sítě? Už nemusíte rušit plány a zajímavý program. S power bankou Xiaomi Redmi nabijete pohodlně, bezpečně a rychle až dvě zařízení současně ať jste kdekoliv. Na jedno její nabití dokáže nabít až několik zařízení. Power banka je kompatibilní s většinou běžných telefonů a zařízení. Spolehlivě dobije i tablet, kameru a jinou drobnou elektroniku. Je vybavena několika druhy ochrany: proti přepětí, před zkratem, proti přehřátí, proti špatnému zapojení kabelu, proti vybití a přebíjení. Dvojitým kliknutím na startovací tlačítko spustíte po dobu 2 hodin pomalé nabíjení, které umožňuje bezpečně dobíjet Bluetooth sluchátka nebo chytré hodinky. Rozměry: 15,4 x 7,36 x 2,73 cm. Hmotnost: 420 g.Power banka pro nabíjení telefonů a dalších zařízeníBezpečné a rychlé nabíjeníMožnost nabíjení až 2 zařízení současněKapacita Li-Polymerové baterie 20.000 mAhPlné nabití power banky postačí pro plné nabití několika zařízeníVstup 5 V 2,1 A / 9 V 2,1 A / 12 V 1,5 AVýstup dual port 5,1 V 3,6 AVýstup single port 5,1 V 2,4 A / 9 V 2 A, max. 12 V 1,5 A Power banka Xiaomi Redmi značky Xiaomi.

Power banka Xiaomi Redmi – možnost nabíjení až 2 zařízení současně, kapacita Li-Polymerové baterie 20.000 mAh – . plast.

Exkluzivní výrobek Power banka Xiaomi Redmi od známé kvalitní značky Xiaomi snadno můžete sehnat nyní pořád výhodně! V akci za 599 Kč.