Pohlcovač vlhkosti WENKO

Pohlcovač vlhkosti WENKO učiní přítrž nevlídnému vlhku v místnostech. Snadno ochrání váš domov před plísněmi a... více informací »
Pohlcovač vlhkosti WENKO
Značka: WENKO
429 Kč
Ověřit dostupnost
Pohlcovač vlhkosti WENKO učiní přítrž nevlídnému vlhku v místnostech. Snadno ochrání váš domov před plísněmi a...

Pohlcovač vlhkosti WENKO učiní přítrž nevlídnému vlhku v místnostech. Snadno ochrání váš domov před plísněmi a nepříjemnými pachy. Je vhodný pro místnosti do 50 m2 a účinkuje okamžitě. Plastový zásobník pohlcovače obsahuje vysoušecí granulát o hmotnosti 1 kg a udrží místnost suchou až po dobu 3 měsíců. Poté jen jednoduše vyměníte vnitřní filtr za nový. Látky obsažené v granulátu se chovají biologicky a chemicky tak, jako přírodní vysoušecí látky (např. mořská sůl). Odvlhčovač prošel pečlivými laboratorními testy a jeho správné používání pro daný účel je zcela bezpečné. Rozměry: 15 x 24 x 16 cm. Hmotnost: 1 kg. Materiál zásobníku: polypropylen. Vyrobila německá společnost Wenko.Náhradní náplň zakoupíte v našem e – shopu.Upozornění:- Uchovávejte mimo dosah dětí- Zabraňte styku s očima, kůží nebo oděvemPohlcovač vlhkostiZbaví domov nebo auto vlhkostiOkamžitý účinekPro místnosti do 50 m2Udrží suchou místnost až 3 měsíceSnadná výměna vysoušecího filtruLaboratorní testyBezpečné používání Pohlcovač vlhkosti WENKO značky Wenko.

Pohlcovač vlhkosti WENKO – zbaví domov i auto vlhkosti, okamžitý účinek, výdrž až 3 měsíce, bezpečný – . polypropylen.

Diskontní produkt Pohlcovač vlhkosti WENKO od skvělé a známé značky Wenko snadno získáte tady teď za příznivou cenu. Výhodně teď u nás za 429 Kč.