Parní čistič CONCEPT CP 1010

Parní čistič CONCEPT CP 1010 je dokonalý pomocník pro úklid celé domácnosti. Parní čištění je založené na kombinaci tlaku a... více informací »
Parní čistič CONCEPT CP 1010
Značka: Concept
1 299 Kč
Ověřit dostupnost
Parní čistič CONCEPT CP 1010 je dokonalý pomocník pro úklid celé domácnosti. Parní čištění je založené na kombinaci tlaku a...

Parní čistič CONCEPT CP 1010 je dokonalý pomocník pro úklid celé domácnosti. Parní čištění je založené na kombinaci tlaku a vysoké teploty kolem 100 °C. Přístroj vytvoří z vody páru, která je hnána vysokým tlakem ven. Tlak je natolik silný, že pára rozpustí všechny nečistoty. Díky tomu dokáže zahubit až 99 % bakterií, které se v domácnosti vyskytují. Úklid s ním zvládnete snadno, rychle a velmi efektivně. Je šetrný k životnímu prostředí, protože není potřeba používat chemické čisticí prostředky a současně i k vaší peněžence. Povrchy vyčištěné horkou párou jsou čisté a dezinfikované. Takové čištění je šetrné ke všem materiálům.Parní čistič je vybavený bohatým příslušenstvím a dodává mu široké využití. Představuje snadné čištění různých povrchů: koupelny, toalety, kuchyně, dřezy, baterie, čalounění, okna, zrcadla, podlahy aj. Skvěle ho využijete i při čištění záclon a závěsů bez toho, abyste je museli sundávat z oken. S hadicí, která je součástí příslušenství se dostanete i na hůře dostupná místa. Pro čištění v kuchyni využijete nylonový i drátěný kartáč, který si poradí s každou špínou. Se speciální stěrkou a hadříkem pohodlně umyjete celý sprchový kout. Samotná pára skvěle rozpouští mýdlo i vodní kámen a hubí škodlivé bakterie.  Se štěrbinovou hubicí s kartáčkem se snadno zbavíte nečistot a prachu za nábytkem, radiátory a na dalších nedostupných místech. Čištění a obsluha jsou velmi jednoduché. Stačí do čističe nalít vodu a vyčkat cca 3 minuty, než ji čistič promění na vysokotlakovou páru. Poté je připravený k čištění.Snadná obsluha i čištěníLikvidace až 99 % bakteriíVhodný na všechny povrchyŠetrný k příroděEkonomicky úspornýBez použití chemických prostředkůPříkon: 1000 – 1200 WNapětí: 220 – 240 VTlak: 3 baryBezpečnostní ventilObjem nádoby: max. 400 mlDoba zahřátí: 3 – 4 min.Kontrolka zahřátíProvozní doba při plné nádobě: 9 -10 min.Extra dlouhý přívodní kabel: 5 m Příslušenství: Hadice pro lepší dostupnost ke znečištěnému místuStěrka na hladké povrchyParní rozptylovač pro čištění větších plochÚhlový nástavec pro hůře dostupná místaKartáč na spáry pro čištění spár a mezerNylonový a drátěný kartáčČisticí textilie – absorbuje nečistoty, lze ji prátDetailový kartáč pro silně znečištěná místaOdměrka + nálevka Parní čistič CONCEPT CP 1010 značky Concept.

Parní čistič CONCEPT CP 1010 – vhodný na všechny povrchy, bez použití chemických prostředků, doba zahřátí: 3 – 4 min. – 5 m. .

Akční výrobek Parní čistič CONCEPT CP 1010 od skvělé a známé značky Concept jednoduše najdete u nás nyní trvale výhodně. Nabídka již od 1 299 Kč.