Pánev GRANDE na hamburgery 26,5 cm

Pánev Grande na hamburgery 26,5 cm je dokonalá pro přípravu hamburgerů a karbanátků. Připravíte na ní až 4 kousky současně s... více informací »
Pánev GRANDE na hamburgery 26
Značka: Orion
649 Kč
Ověřit dostupnost
Pánev Grande na hamburgery 26,5 cm je dokonalá pro přípravu hamburgerů a karbanátků. Připravíte na ní až 4 kousky současně s...

Pánev Grande na hamburgery 26,5 cm je dokonalá pro přípravu hamburgerů a karbanátků. Připravíte na ní až 4 kousky současně s minimem tuku. Odlévaná pánev z hliníkové slitiny je masivní, má snížený okraj a kvalitní nepřilnavý povrch PFLUON GRANIT. Nevyžaduje vysoké teploty rozpálení, jako je tomu u nerezových a litinových pánví. Žebrovaná struktura profilového dna vytváří na hamburgerech typický vzorek grilovaného masa. Pevná plastová rukojeť umožňuje bezpečnou manipulaci a snadné zavěšení. Rozměry: celkový průměr 26,5 cm, průměr jednotlivých sekcí 10 cm, výška 18 cm, výška 18 cm. Hmotnost: 1300 g. Vhodná na všechny typy varných spotřebičů včetně indukce. Údržba: pánev se velmi snadno čistí, lze ji umývat v myčce, avšak vlivem agresivních čisticích prostředků může dojít k nepatrné oxidaci. Tento stav nemá vliv na proces vaření ani na připravované pokrmy, není zdravotně závadný a nemůže být důvodem reklamace.Doporučení: používejte velikost plotýnky odpovídající průměru dna, dřevěné, silikonové nebo nylonové náčiní a chňapky.Pánev na hamburgeryPrůměr 26,5 cmPro 4 ks hamburgerů (průměr jednotlivých částí 10 cm)Odlévaná z hliníkové slitinyMasivníSnížený okrajŽebrované dnoPevná plastová rukojeťBezpečná manipulaceLze mýt v myčcePro všechny typy varných desek včetně indukce Pánev GRANDE na hamburgery 26,5 cm značky Orion.

Pánev GRANDE na hamburgery 26,5 cm – pro 4 ks současně, minimum tuku, nepřilnavý povrch, žebrovaná struktura, pro všechny typy varných spotřebičů – vhodná do myčky. hliník s nepřilnavým povrchem PFLUON GRANIT, plastové držadlo.

Tento velmi oblíbený produkt Pánev GRANDE na hamburgery 26,5 cm od značky s dlouholetou tradicí Orion je dostupný zde nyní za skvělou cenu! Aktuálně za super cenu 649 Kč.