Osvěžovač vzduchu do auta

Je důležité, abychom se i v autě cítili dobře. K tomu snadno pomůže osvěžovač vzduchu do auta. Aroma difuzér je vybavený... více informací »
Osvěžovač vzduchu do auta
Značka: Innobiz
199 Kč
Ověřit dostupnost
Je důležité, abychom se i v autě cítili dobře. K tomu snadno pomůže osvěžovač vzduchu do auta. Aroma difuzér je vybavený...

Je důležité, abychom se i v autě cítili dobře. K tomu snadno pomůže osvěžovač vzduchu do auta. Aroma difuzér je vybavený klipem, díky kterému ho snadno připevníte na větrací mřížku v jakémkoliv autě. Uvnitř osvěžovače je bavlněný polštářek, na který jednoduše aplikujte pár kapek esenciálního oleje a osvěžovač zavřete. Od této chvíle bude difuzér uvolňovat do vzduchu příjemnou vůni. Difuzér je vyrobený z nerezové oceli.Průměr 3 cm.Elegantní difuzér do autaJednoduchý klip k připevněníBavlněný polštářek pro aplikaci esenciálních olejíčkůZ nerezové oceliPrůměr 3 cm   Osvěžovač vzduchu do auta značky Innobiz.

Osvěžovač vzduchu do auta – k aplikaci esenciálních olejíčků – . kov.

Hodně žádaný produkt Osvěžovač vzduchu do auta od společnosti s předním postavením na trhu Innobiz snadno najdete právě nyní za akční cenu. Akční cena od 199 Kč.