OneConcept Hemisphere 25, zahradní svítidlo, solární lampa, sada 4 kusů, polokoule, Ø 25 cm, LED

Zkrášlete vaše venkovní prostory, balkon nebo zimní zahradu s 4dílnou sadou solárních svítidel Hemisphere 25 od firmy OneConcept.... více informací »
OneConcept Hemisphere 25
Značka: OneConcept
1 799 Kč
Ověřit dostupnost
Zkrášlete vaše venkovní prostory, balkon nebo zimní zahradu s 4dílnou sadou solárních svítidel Hemisphere 25 od firmy OneConcept....

Zkrášlete vaše venkovní prostory, balkon nebo zimní zahradu s 4dílnou sadou solárních svítidel Hemisphere 25 od firmy OneConcept. Jak již název říká, každá ze čtyř zahradních svítidel má tvar polokoule, vyrobené z plastu, skrz níž proniká díky čtyřem bílým LEDkám světlo do tmy. V noci vypadají svítidla jako malé měsíce mezi rostlinami nebo na stěnách. Díky ploché zadní nebo spodní straně jsou nejvhodnější pro montáž na stěnu nebo pro umístění na ploché plochy, jako jsou schody nebo dlažba. Příslušné montážní konzoly se nacházejí na zadních stranách. Takto mohou být svítidla použity například k označení zahradních cest nebo jako náladová světla na balkonech a terasách.Aby nedošlo k obavám z kabelů nebo nákladů na energii, fungují na bázi solárního panelu, LEDky se rozsvítí samy – téměř jako kdyby pluly dva malé měsíce ve vaší zahradě. Výdrž baterie 8 hodin cca.Solární zahradní lampy OneConcept Hemisphere jsou odolné proti vodě/dešti až do IP 44 a mohou zůstat venku i v dešti.Dostupné varianty: čtyřdílná sada o průměru 25 cm, čtyřdílná sada o průměru 20 cm (produkt 60001183).

Akční výrobek OneConcept Hemisphere 25, zahradní svítidlo, solární lampa, sada 4 kusů, polokoule, Ø 25 cm, LED od této skvělé značky OneConcept snadno naleznete u nás právě ve výprodejové akci. Nabídky již od 1 799 Kč.