Odrážedlo Enduro Yupee

Odrážedlo Enduro Yupee je stabilní a lehce ovladatelné. Dodává dětem radost z pohybu, potřebnou oporu a rozvíjí pohybové... více informací »
Odrážedlo Enduro Yupee
Značka: Teddies
599 Kč
Ověřit dostupnost
Odrážedlo Enduro Yupee je stabilní a lehce ovladatelné. Dodává dětem radost z pohybu, potřebnou oporu a rozvíjí pohybové...

Odrážedlo Enduro Yupee je stabilní a lehce ovladatelné. Dodává dětem radost z pohybu, potřebnou oporu a rozvíjí pohybové schopnosti. Jízdou děti trénují rovnováhu a koordinaci celého těla.Rozměry: výška sedadla od země 31 cm, řidítka 43 cm od země, délka 56 cm. Hmotnost: 1,27 kg. Nosnost: 25 kg. Materiál: plast.Vhodné pro děti od 1 roku.Pro bezpečné používání je nutné, aby dítě již samo sedělo a bylo obuté. Odrážedlo používejte pouze pod dohledem dospělé osoby. Nepoužívejte na silnicích, svazích, v blízkosti příkopů, u bazénů a jiných vodních ploch. OdrážedloLehkéPro snadný pohyb dětíStabilní a lehce ovladatelnéPro děti od 1 roku Odrážedlo Enduro Yupee značky Teddies.

Odrážedlo Enduro Yupee – stabilní a lehce ovladatelné, lehké, nosnost 25 kg – . plast.

Tento žádaný produkt Odrážedlo Enduro Yupee od známého předního výrobce Teddies pořídíte tady a teď právě za nejnižší cenu! Pouze nyní za 599 Kč.