Odkapávač na nádobí WENKO

Odkapávač na nádobí WENKO je jednoduché, praktické a levné řešení pro mytí nádobí. Dvě patra zajistí, že na něj odložíte... více informací »
Odkapávač na nádobí WENKO
Značka: WENKO
799 Kč
Ověřit dostupnost
Odkapávač na nádobí WENKO je jednoduché, praktické a levné řešení pro mytí nádobí. Dvě patra zajistí, že na něj odložíte...

Odkapávač na nádobí WENKO je jednoduché, praktické a levné řešení pro mytí nádobí. Dvě patra zajistí, že na něj odložíte mnoho kousků nádobí. Stejně tak praktické jsou postranní věšáky pro hrnky a sklenice a dvoukomorový koš na příbory. Odkapanou vodu zachytí spodní část. Konstrukce je vyrobená z pevného a odolného kovu a odkapávací spodní část z odolného polypropylenu. Rozměry: délka 24 cm, šířka 52 cm, výška 36 cm. Vyrobila německá společnost Wenko.
Odkapávač na nádobí
Praktické a jednoduché řešení
2 patra
Věšáky pro hrnky a sklenice
Dvoukomorový zásobník na příbory
Odolná a pevná konstrukce z kovu Odkapávač na nádobí WENKO značky Wenko.

Odkapávač na nádobí WENKO – 2patrový, věšáky pro hrnky, dvoukomorový zásobník na příbory, odolná a pevná kovová konstrukce – . pochromovaný kov, polypropylen.

Tento výjimečný výrobek Odkapávač na nádobí WENKO pocházející od značky Wenko máte možnost najít v naší nabídce za outletovou cenu! Výhodně teď u nás za 799 Kč.