Odkapávač na nádobí patrový

Mytí nádobí se dá snadno obejít bez nepořádku a mokré kuchyňské linky. Patrový odkapávač na nádobí v kombinaci chromu a... více informací »
Odkapávač na nádobí patrový
Značka: Astoreo
849 Kč
Ověřit dostupnost
Mytí nádobí se dá snadno obejít bez nepořádku a mokré kuchyňské linky. Patrový odkapávač na nádobí v kombinaci chromu a...

Mytí nádobí se dá snadno obejít bez nepořádku a mokré kuchyňské linky. Patrový odkapávač na nádobí v kombinaci chromu a transparentního plastu pojme mnoho kousků mokrého nádobí. Díky dvěma patrům výrazně ušetří místo na pracovní desce. Vybavený praktickým prostorem na talíře, hrnky, sklenice aj., včetně zásobníku na příbory.Odkapávač na nádobí2 patraPřehledný a praktickýVýrazně šetří místoOdkapávací podnosChrom, polypropylenRozměry: 30 x 46 x 44 cm. Odkapávač na nádobí patrový značky Astoreo.

Odkapávač na nádobí patrový – odkapávač na nádobí, přehledný a praktický, odkapávací podnos – . polypropylen, černý chrom.

Tento skvělý produkt Odkapávač na nádobí patrový originál od výrobce Astoreo seženete zde za neuvěřitelně výhodnou cenu! Právě teď jen za 849 Kč.