Nuevo adult konzerva

Superprémiová masová konzerva pro dospělé kočky německé výroby.Je vyrobena z čerstvých ingrediencí, bez obilovin, bez... více informací »
Nuevo adult konzerva
Značka: Astoreo
24 Kč
Ověřit dostupnost
Superprémiová masová konzerva pro dospělé kočky německé výroby.Je vyrobena z čerstvých ingrediencí, bez obilovin, bez...

Superprémiová masová konzerva pro dospělé kočky německé výroby.Je vyrobena z čerstvých ingrediencí, bez obilovin, bez konzervantů a umělých příchutí.Kompletní krmivo bylo vyrobeno podle dokonalých receptur a pod odborným dohledem veterinářů.Maso nejvyšší kvality dodává vaší kočce vysoké biologické hodnoty.Vyvážená komplexní výživa, kterou si zamilují i vybíravé kočky.Krmivo s lososem vyniká vysokým obsahem bílkovin a minerálních látek.Přirozeně obohacena mastnými kyselinami omega 3 a omega 6.Složení: ryba a vedlejší rybí produkty (36 % losos), maso a vedlejší živočišné produkty (35 %), vývar 28 %, minerální látky 1 %.Analytické složky: protein 11,0 %, obsah tuku 5,1 %, surový popel 2,2 %, vláknina 0,4 %, vlhkost 81 %.Vyrobeno v Německu. Nuevo adult konzerva značky .

Nuevo adult konzerva – – . .

Tento skvělý produkt Nuevo adult konzerva od dodavatele s dobrým jménem Astoreo jednoduše seženete tady a teď právě ve slevě! Teď za akční cenu 24 Kč.