Nosič RADKA na láhve a sklenice

Nosič Radka na láhve a sklenice díky úchytu unese najednou 6 půllitrů nebo lahví. Ideálně ho využijete při grilování a na... více informací »
Nosič RADKA na láhve a sklenice
Značka: Orion
349 Kč
Ověřit dostupnost
Nosič Radka na láhve a sklenice díky úchytu unese najednou 6 půllitrů nebo lahví. Ideálně ho využijete při grilování a na...

Nosič Radka na láhve a sklenice díky úchytu unese najednou 6 půllitrů nebo lahví. Ideálně ho využijete při grilování a na cestách a potěší také jako originální dárek. Není vhodný do myčky.Materiál: kov s povrchovou úpravou, dřevo. Rozměry: délka 29 cm, šířka 28,5 cm, výška 19,5 cm. Hmotnost: 620 g. Maximální nosnost: 5 kg.Nosič lahví a sklenicIdeální na zahradní pártyPro 6 sklenic nebo lahvíPraktické ucho k přenášeníNosnost 5 kg Nosič RADKA na láhve a sklenice značky Orion.

Nosič RADKA na láhve a sklenice – unese najednou 6 půllitrů nebo lahví, praktické ucho k nošení – není vhodný do myčky. kov, dřevo.

Kvalitní a levný výrobek Nosič RADKA na láhve a sklenice od dodavatele se skvělou pověstí Orion jde koupit právě teď u nás za parádní cenu! Akční cena 349 Kč.