Nastavitelný sušák na prádlo WENKO

Nastavitelný sušák na prádlo WENKO je velmi lehký a jeho design vám umožní zavěsit ho kdekoliv (na radiátor, balkónové... více informací »
Nastavitelný sušák na prádlo WENKO
Značka: WENKO
779 Kč
Ověřit dostupnost
Nastavitelný sušák na prádlo WENKO je velmi lehký a jeho design vám umožní zavěsit ho kdekoliv (na radiátor, balkónové...

Nastavitelný sušák na prádlo WENKO je velmi lehký a jeho design vám umožní zavěsit ho kdekoliv (na radiátor, balkónové zábradlí apod.). Teleskopické skládací trubky dovolují nastavit délku sušáku na jakýkoliv předmět v rozmezí od 57 – 106 cm. Sušák je díky svým rozměrům ideální do malých bytů. Je vybavený 6 tyčemi k věšení prádla a jejich celková délka odpovídá 6 metrům.Materiál: hliník odolný proti korozi. Rozměry: 37,5 x 106 x 21 cm. Hmotnost: 155 g. Vyrobila německá společnost Wenko. Nastavitelný sušák na prádloLehký a odolný proti koroziSnadné zavěšení a přizpůsobeníIdeální do malých bytůteleskopické tyče (57 – 106 cm)6 tyčí pro věšení6 metrů celkově pro věšení prádla Nastavitelný sušák na prádlo WENKO značky Wenko.

Nastavitelný sušák na prádlo WENKO – nastavitelný, lehký, odolný proti korozi, ideální do malých bytů – . hliník, polypropylen.

Unikátní a oblíbený výrobek Nastavitelný sušák na prádlo WENKO od populárního výrobce Wenko pohodlně získáte již dnes za výhodnou cenu. Aktuálně stojí u nás 779 Kč.