Napařovací žehlička SENCOR 9000 BK

Napařovací žehlička SENCOR s digitálním displejem je vybavena keramickou žehlící plochou pro ještě snadnější žehlení. Díky... více informací »
Napařovací žehlička SENCOR 9000 BK
Značka: Sencor
1 299 Kč
Ověřit dostupnost
Napařovací žehlička SENCOR s digitálním displejem je vybavena keramickou žehlící plochou pro ještě snadnější žehlení. Díky...

Napařovací žehlička SENCOR s digitálním displejem je vybavena keramickou žehlící plochou pro ještě snadnější žehlení. Díky systému samočištění Self clearing žehlička sama odstraňuje minerální usazeniny. Systém Anti Calc zamezuje tvorbě vodního kamene, které se běžně tvoří v otvorech žehlící desky. Součástí balení je plnící nádobka.Délka přívodního kabelu: 3 m. Rozměry (délka × šířka × výška): 310 × 120 × 120 mm. Hmotnost: 1,3 kg. Příkon: 2700 W.Digitální displej umožňuje nastavení nejvhodnější teploty a páry pro každý typ materiáluKeramická žehlící plochaPrůsvitná nádržka na vodu se snadným plněním (objem 300 ml)Plynulá regulace teplotySystém samočištění odstraňuje minerální usazeninySystém Anti-Calc zamezuje tvorbě vodního kamene v otvorech žehlící plochyFunkce Drip-Stop zamezuje tvoření skvrn od kapek vody na tkanináchMožnost vertikálního napařováníParní impulsPlynulá regulace výstupu páryTlačítko pro kropeníTermostatSvětelná kontrolka signalizující udržování nastavené teplotyKoncovka přívodního kabelu je flexibilní a zamezuje kroucení a zamotáváníParní výkon: 30 g/minParní ráz: 120 g/min Napařovací žehlička SENCOR 9000 BK značky Sencor.

Napařovací žehlička SENCOR 9000 BK – keramická žehlící plocha, tlačítko pro kropení, parní impuls, možnost vertikálního napařování – délka přívodního kabelu: 3 m. plast, kov.

Unikátní a oblíbený kousek Napařovací žehlička SENCOR 9000 BK od přední společnosti Sencor máte možnost koupit v naší online nabídce v bezva akci. Výhodně za cenu 1 299 Kč.