Náhradní náplň do pohlcovače WENKO

Náhradní náplň do pohlcovače WENKO učiní přítrž nevlídnému vlhku v místnostech. Účinkuje okamžitě a ochrání váš domov... více informací »
Náhradní náplň do pohlcovače WENKO
Značka: WENKO
239 Kč
Ověřit dostupnost
Náhradní náplň do pohlcovače WENKO učiní přítrž nevlídnému vlhku v místnostech. Účinkuje okamžitě a ochrání váš domov...

Náhradní náplň do pohlcovače WENKO učiní přítrž nevlídnému vlhku v místnostech. Účinkuje okamžitě a ochrání váš domov před plísněmi a nepříjemnými pachy. Blok vysoušecího granulátu stačí vložit do pohlcovače pachu a postavit do místnosti s rozlohou do 50 m2. Látky obsažené v granulátu se chovají biologicky a chemicky tak, jako přírodní vysoušecí látky (např. mořská sůl). Odvlhčovač prošel pečlivými laboratorními testy a jeho správné používání pro daný účel je zcela bezpečné.Obsah: chlorid vápenatý. Rozměry: 17 x 12 x 5 cm. Hmotnost: 1 kg.Pohlcovač vlhkosti zakoupíte v našem e- shopu.Upozornění:- Uchovávejte mimo dosah dětí- Zabraňte styku s očima, pokožkou nebo oděvem Náhradní náplň do pohlcovačeZbaví domov nebo auto nežádoucí vlhkostiOkamžitý účinekPro místnosti do 50 m2Udrží sucho v místnosti až 3 měsíceLaboratorní testyBezpečné používání Náhradní náplň do pohlcovače WENKO značky Wenko.

Náhradní náplň do pohlcovače WENKO – zbaví domov i auto vlhkosti, okamžitý účinek, bezpečné používání – . chlorid vápenatý.

Tento oblíbený produkt Náhradní náplň do pohlcovače WENKO od našeho známého výrobce Wenko lze nakoupit zde nyní téměř zdarma. V současnosti pořídíte za cenu 239 Kč.