NA

Na prostorově úsporné varné desce Klarstein Victoria Domino se nacházejí dva vysoce kvalitní hořáky Sabaf, které se řádně... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: NA
8 299 Kč
Ověřit dostupnost
Na prostorově úsporné varné desce Klarstein Victoria Domino se nacházejí dva vysoce kvalitní hořáky Sabaf, které se řádně...

Na prostorově úsporné varné desce Klarstein Victoria Domino se nacházejí dva vysoce kvalitní hořáky Sabaf, které se řádně zahřívají s celkovým výkonem 3,6 kW, 3 kW a 1 kW, a dva po 1,75 kW Díky různým velikostem hořáků je varná deska Victoria 5 vhodná pro přípravu všech druhů pokrmů – hořáky rovnoměrně rozvádějí teplo do středu i po okrajích nádobí, takže můžete vše dokonale připravit. Ovládání je naprosto intuitivní díky srozumitelným symbolům na velkých knoflících v retro designu a přívod tepla můžete regulovat přímo během vaření. Plamen zapálíte pomocí SnapJetIgnition, takže není potřeba žádný další oheň. Tři odnímatelné rošty z masivní litiny dokonale přiléhají k plamenům a vůbec se nepřevracejí. Varná deska má tvrzenou sklokeramiku, která nejen dobře vypadá a snadno se udržuje, ale také se velmi snadno čistí.

Tento vynikající kousek NA od této skvělé značky NA snadno seženete na našich stránkách teď právě trvale výhodně. Aktuálně za 8 299 Kč.