Miska s víkem 1,65 l

Nerezová miska s víkem 1,65 l ve vaší domácnosti najde široké uplatnění. Kromě toho, že je vybavená průhledným víčkem, má... více informací »
Miska s víkem 1
Značka: Orion
299 Kč
Ověřit dostupnost
Nerezová miska s víkem 1,65 l ve vaší domácnosti najde široké uplatnění. Kromě toho, že je vybavená průhledným víčkem, má...

Nerezová miska s víkem 1,65 l ve vaší domácnosti najde široké uplatnění. Kromě toho, že je vybavená průhledným víčkem, má i protiskluzové silikonové dno. Vnitřek je opatřený viditelnou měrnou stupnicí od 0,5 l do 1 l a tím vám usnadní přehled o množství. Plastové víko ochrání potraviny před osycháním.Materiál: nerezová ocel, silikon, termoplastická guma, plast. Rozměry: průměr 17,5 cm, výška 11 cm. Hmotnost: 370 g. Objem: 1,65 l. Bez víka je miska vhodná do myčky.Miska s víkemObjem 1,65 lProtiskluzové dnoPrůhledné víkoPrůměr 17,5 cm Miska s víkem 1,65 l značky Orion.

Miska s víkem 1,65 l – průhledné víko, protiskluzové dno, měrná stupnice, vhodná do myčky – . nerez, plast, termoplastická guma, silikon.

Tento výjimečný kousek Miska s víkem 1,65 l pocházející od značky Orion snadno můžete získat v naší aktuální nabídce za mimořádně nízkou cenu. Nyní můžete mít za 299 Kč.