Mísa kulatá s víkem Srdce

Mísy mají v našich kuchyních vždy uplatnění a jejich uskladnění je rovněž velmi praktické. Stačí poskládat všechny mísy do... více informací »
Mísa kulatá s víkem Srdce
Značka: Astoreo
119 Kč
Ověřit dostupnost
Mísy mají v našich kuchyních vždy uplatnění a jejich uskladnění je rovněž velmi praktické. Stačí poskládat všechny mísy do...

Mísy mají v našich kuchyních vždy uplatnění a jejich uskladnění je rovněž velmi praktické. Stačí poskládat všechny mísy do sebe a rázem dojde k velké úspoře místa. Součástí mísy je odnímatelné průhledné víko z měkkého, ale odolného plastu. Potraviny v ní snadno uchováme v chladničce a po vyndání v ní jídlo můžeme zároveň servírovat.Vnější část mísy je z atraktivního matného plastu s motivem srdcíVnitřní plastová část je hladká a leskláMateriál je zdravotně nezávadný a určený pro styk s potravinamiMísu lze používat v mikrovlnné troubě a vkládat do mrazniček s maximální teplotou do -25 °CDoporučené mytí v myčce do 35 °C.Objem 3 lRozměry: 26 x 26 x 12 cm Mísa kulatá s víkem Srdce značky Astoreo.

Mísa kulatá s víkem Srdce – kulatá s víkem – doporučené mytí v myčce do 35°C. plast.

Velmi oblíbený produkt Mísa kulatá s víkem Srdce s pečetí kvality od značky Astoreo snadno můžete pořídit na našich stránkách nyní se slevou. K sehnání zrovna v akci za 119 Kč.