Mísa kulatá s víkem Srdce

Mísy mají v našich kuchyních vždy uplatnění a jejich uskladnění je rovněž velmi praktické. Stačí poskládat všechny mísy do... více informací »
Mísa kulatá s víkem Srdce
Značka: Astoreo
119 Kč
Ověřit dostupnost
Mísy mají v našich kuchyních vždy uplatnění a jejich uskladnění je rovněž velmi praktické. Stačí poskládat všechny mísy do...

Mísy mají v našich kuchyních vždy uplatnění a jejich uskladnění je rovněž velmi praktické. Stačí poskládat všechny mísy do sebe a rázem dojde k velké úspoře místa. Součástí mísy je odnímatelné průhledné víko z měkkého, ale odolného plastu. Potraviny v ní snadno uchováme v chladničce a po vyndání v ní jídlo můžeme zároveň servírovat. Vnější část mísy je z atraktivního matného plastu s motivem srdcí. Vnitřní plastová část je hladká a lesklá. Materiál je zdravotně nezávadný a určený pro styk s potravinami. Mísu lze používat v mikrovlnné troubě a vkládat do mrazniček s maximální teplotou do -25 C.Doporučené mytí v myčce do 35 C.Objem 3 l.Rozměry: 26 x 26 x 12 cm. Mísa kulatá s víkem Srdce značky Astoreo.

Mísa kulatá s víkem Srdce – – . .

Tento nejprodávanější produkt Mísa kulatá s víkem Srdce od kvalitního výrobce Astoreo jednoduše pořídíte právě teď v naší nabídce v bezva akci. Nabídka již od 119 Kč.