Malone PW – 15A-T, pár aktivních reprobeden, 38cm (15″) 2000W

Malone PW-15A-T je ověřený aktivní reproduktor určený proprofesionály, s vysokou úrovní výkonu a vynikajícím zvukem.Široká... více informací »
Malone PW - 15A-T
Značka: Malone
11 989 Kč
Ověřit dostupnost
Malone PW-15A-T je ověřený aktivní reproduktor určený proprofesionály, s vysokou úrovní výkonu a vynikajícím zvukem.Široká...

Malone PW-15A-T je ověřený aktivní reproduktor určený proprofesionály, s vysokou úrovní výkonu a vynikajícím zvukem.Široká škála možných připojeníumožňují připojit k aktivnímu reproduktoru mikrofon či řadu jiných zařízeníprostřednictvím XLR a TRS konektorů, což umožňuje zapojit Malone PW-10A do většíchsestav v rámci větších akcí.Zvuk reproduktorů lze přizpůsobitpomocí 2-pásmového ekvalizéru požadovanému žánru či charakteru dané akce. Maximálnívýkon dosahuje skvělých 500W RMS, při zachování kvalitního zvuku v celémspektru od výšek až po basy.Díky 35mm přírubě je možné tytoreproduktory od Auny umístit na reproduktorový stojan, nebo z nich vytvořitdvoupatrový set. Pevné rukojeti a robustníkonstrukce umožňují snadnou manipulaci a odolnost proti fyzikálním vlivům.Kvality tohoto kompletní set přeurčuje MalonePW-15A-T k použití na koncertech a podobných akcích až pro 350 posluchačů.

Tento skvělý produkt Malone PW - 15A-T, pár aktivních reprobeden, 38cm (15") 2000W od značky s dlouholetou tradicí Malone jde pořídit u nás teď trvale výhodně. Nyní můžete mít za 11 989 Kč.