Malone „Phidias“, DJ set reproduktorů, 6 dílů 12000W

Profesionálnísystém reproduktorů "Phidias" od společnosti Malone. Perfektně sladěnéreproduktory pro basy prošpikovaný zvuk.Výkon... více informací »
Malone "Phidias"
Značka: Malone
48 999 Kč
Ověřit dostupnost
Profesionálnísystém reproduktorů "Phidias" od společnosti Malone. Perfektně sladěnéreproduktory pro basy prošpikovaný zvuk.Výkon...

Profesionálnísystém reproduktorů „Phidias“ od společnosti Malone. Perfektně sladěnéreproduktory pro basy prošpikovaný zvuk.Výkon 12 000 W pro ozvučení akcí do 1 700 osob, s profesionálním využitím naozvučení větších a středně velkých exteriérových a interiérových akcí.Kompletní set reproduktorů je tvořen z perfektně sladěných top reproduktorů,aktivních a pasivních subwooferů. Všechny Vám zaručí profesionální využití,vysokou úroveň výkonu a perfektní zvuk. Prostřednictvím rozmanitého množstvívstupů můžete připojit linkové zařízení i mikrofony. XLR výstupy a jack linkovývýstup Vám umožní připojení profesionálních zařízení na ozvučení větších akcí.Top reproduktory disponují dvoupásmovým ekvalizérem.Robustní konstrukce reproduktorů zaručí dlouholeté použití na pódiích, díkybočním rukojetím je můžete přenést opravdu kamkoliv. Zabudovaná hnízda umožňujíumístění na stativ.Jednoduché ovládání a možnost přizpůsobení Vaším potřebám dělá ze setu nejenprofesionální set pro DJ a PA uživatele, ale umožňuje jejich využití nasportovních akcích, tanečních školách a pod. Optická homogennost setu, konzervativní černá barva a profesionální design Vámumožní použít reproduktory opravdu kdekoliv.Rádi Vám osobně poradíme při sestavování PA setu.

Exkluzivní kousek Malone "Phidias", DJ set reproduktorů, 6 dílů 12000W od společnosti s výborným jménem Malone jde sehnat právě teď napořád výhodně. Aktuálně výhodně za 48 999 Kč.