Lapač hmyzu UV 230 V

Lapač hmyzu UV 230 V pracuje s UV světlem, které láká obtížný létající hmyz (mouchy, můry, komáry aj.). Hmyz, který přijde... více informací »
Lapač hmyzu UV 230 V
Značka: Cattara
299 Kč
Ověřit dostupnost
Lapač hmyzu UV 230 V pracuje s UV světlem, které láká obtížný létající hmyz (mouchy, můry, komáry aj.). Hmyz, který přijde...

Lapač hmyzu UV 230 V pracuje s UV světlem, které láká obtížný létající hmyz (mouchy, můry, komáry aj.). Hmyz, který přijde do kontaktu s kovovou sítí pod vysokým napětím je zahubený elektrickým proudem. Přístroj nepotřebuje ke své práci žádné chemické látky, pracuje bez zápachu a znečištění. Pro člověka je jeho provoz zcela bezpečný. Přístroj je vhodný pro použití doma, v restauracích, kancelářích, nemocničních zařízeních apod. Snadno ho postavíte nebo zavěsíte pomocí poutka v horní části.Lapač hmyzuUV světloBez použití chemických látekBez zápachu a znečištěníZcela bezpečnýNapájení 230 VNapájecí kabel 135 cmPříkon 3 WNapětí mřížky 800 WPokrytí plochy až 40 m2Rozměry: 11 x 10 x 22 cmHmotnost 300 g Lapač hmyzu UV 230 V značky Cattara.

Lapač hmyzu UV 230 V – UV světlo lákající hmyz, bez chemických látek, bez zápachu a znečištění, bezpečný pro člověka, vhodný pro potravinářské provozy, domácnosti, nemocniční zařízení, kanceláře, poutko k zavěšení – . .

Často hledaný výrobek Lapač hmyzu UV 230 V od přední společnosti Cattara jde sehnat momentálně na webu opravdu výhodně. Nyní za akční cenu 299 Kč.