Koupelnové madlo WENKO s přísavkou

Koupelnové madlo WENKO s přísavkou je bezpečnou oporou v koupelně i na toaletě. Snadno ho nainstalujete bez vrtání nebo lepení.... více informací »
Koupelnové madlo WENKO s přísavkou
Značka: WENKO
459 Kč
Ověřit dostupnost
Koupelnové madlo WENKO s přísavkou je bezpečnou oporou v koupelně i na toaletě. Snadno ho nainstalujete bez vrtání nebo lepení....

Koupelnové madlo WENKO s přísavkou je bezpečnou oporou v koupelně i na toaletě. Snadno ho nainstalujete bez vrtání nebo lepení. Stačí ho připevnit prostřednictvím přísavky, která je součástí. Konstrukce madla je odolná a stabilní. Stejně jednoduše ho i sundáte nebo přemístíte, aniž by po sobě zanechalo stopu.Materiál: vysoce kvalitní plast. Rozměry: 8,5 x 42 x 11,5 cm. Hmotnost: 520 g. Vyrobila německá společnost Wenko. Koupelnové madloSnadná a bezpečná oporaPřísavka k připevněníOdolné a stabilníNevyžaduje lepení ani vrtáníVysoce kvalitní plast Koupelnové madlo WENKO s přísavkou značky Wenko.

Koupelnové madlo WENKO s přísavkou – bezpečná opora, přísavka k připevnění, odolné – . plast.

Tento velmi žádaný kousek Koupelnové madlo WENKO s přísavkou od společnosti s úžasnou pověstí Wenko je k získání zrovna dnes za outletovou cenu! Aktuálně stojí u nás 459 Kč.