Konvice s kovovým filtrem 1,1 l

Pro přípravu chutných čajů a bylinných výluhů skvěle slouží konvice s nerezovým filtrem. Do filtrační vložky uvnitř konvice... více informací »
Konvice s kovovým filtrem 1
Značka: Florina
339 Kč
Ověřit dostupnost
Pro přípravu chutných čajů a bylinných výluhů skvěle slouží konvice s nerezovým filtrem. Do filtrační vložky uvnitř konvice...

Pro přípravu chutných čajů a bylinných výluhů skvěle slouží konvice s nerezovým filtrem. Do filtrační vložky uvnitř konvice se vkládá listový, porcovaný nebo granulovaný čaj a bylinky podle vaší chuti. Zalité vodou potřebné teploty dochází k jejich vyluhování. Čaj a výluh můžete postupně rozlévat, aniž byste museli sítko nutně vyprazdňovat. Konvice má zajímavý a atraktivní hranatý tvar. Samotná konvice je vyrobena z borosilikátového skla a je proto velmi odolná vůči vysokým teplotám i mechanickému poškození. Víčko je vyrobené z plastu a filtrační sítko z nerezové oceli. Konvice s filtrem pro přípravu čajeVhodná pro sypaný, porcovaný, granulovaný čaj a bylinné směsiBorosilkátové sklo s vysokou tepelnou odolnostíNerezové sítko neovlivňuje chuť ani vůni nápojeVhodné mytí v myčceObjem 1,1 lRozměry: 14 x 14 x 15 cm. Objem: 1,1 l. Konvice s kovovým filtrem 1,1 l značky Florina.

Konvice s kovovým filtrem 1,1 l – borosilkátové sklo s vysokou tepelnou odolností – vhodné mytí v myčce. sklo borosilikátové foukané.

Hodně žádaný výrobek Konvice s kovovým filtrem 1,1 l od skvělé a známé značky Florina lze získat v naší internetové nabídce ve výprodejové akci. Zrovna nyní za cenu 339 Kč.