Kleště na zavařovací sklenice

Kleště na zavařovací sklenice vám usnadní vytahování nebo přidržování horkých sklenic. Rukojeti jsou zesílené, a proto se v... více informací »
Kleště na zavařovací sklenice
Značka: Orion
99 Kč
Ověřit dostupnost
Kleště na zavařovací sklenice vám usnadní vytahování nebo přidržování horkých sklenic. Rukojeti jsou zesílené, a proto se v...

Kleště na zavařovací sklenice vám usnadní vytahování nebo přidržování horkých sklenic. Rukojeti jsou zesílené, a proto se v rukou pohodlně drží. Úchopové části jsou opatřené protiskluzovou úpravou pro bezpečnou manipulaci se sklenicí. Kleště jsou vhodné do myčky.Materiál: nerezová ocel, plast. Rozměry: šířka 8 cm, výška 22,5 cm. Hmotnost: 163 g. Kleště na sklenicePraktická pomůcka při zavařováníZesílené rukojetiProtiskluzová úprava Kleště na zavařovací sklenice značky Orion.

Kleště na zavařovací sklenice – usnadní zavařování, snadné vytahování sklenic, protiskluzová úprava, bezpečná manipulace – Vhodné do myčky a mikrovlnné touby. nerez, plast.

Tento nejprodávanější produkt Kleště na zavařovací sklenice od společnosti se zárukou kvality Orion máte možnost nakoupit právě nyní na našich stránkách v bezva akci. Nabídka již od 99 Kč.