Klarstein Wonderwall Air 60, infračervený ohřívač, 101 x 60 cm, 600 W, nástěnná montáž, dálkový ovladač, bílý

Nejnovější technologie pro vytváření příjemného tepla: Infračervený ohřívač Klarstein Wonderwall Air 60 přináší teplo do... více informací »
Klarstein Wonderwall Air 60
Značka: Klarstein
5 799 Kč
Ověřit dostupnost
Nejnovější technologie pro vytváření příjemného tepla: Infračervený ohřívač Klarstein Wonderwall Air 60 přináší teplo do...

Nejnovější technologie pro vytváření příjemného tepla: Infračervený ohřívač Klarstein Wonderwall Air 60 přináší teplo do každé místnosti velmi efektivním a prostorově úsporným způsobem.Infračervený ohřívač Klarstein Wonderwall Air 60 přináší revoluci ve vytápění pomocí moderní technologie. Velmi plochý topný panel o rozměrech 101 x 60 cm lze zavěsit přímo na stěnu, což z něj činí dokonalé řešení pro vytápění, které šetří místo. S výkonem 600 W šíří na lidskou pokožku velmi příjemné infračervené teplo, které je cíleně vyzařováno na osoby v blízkosti ohřívače. Topný panel je také velmi energeticky účinný: díky použití technologie CarbonCrystal Infrared se až 98 % energie přemění na tepelné záření. Díky termostatu a sofistikovaným funkcím, jako je funkce automatického vypnutí a detekce otevřených oken, splní infračervený ohřívač i ty nejnáročnější požadavky. Nastavitelný týdenní časový spínač umožňuje naprogramovat dobu vytápění pro každý den v týdnu. Zařízení Wonderwall pracuje bez ventilátoru, nevyfukuje prach, což z tohoto topného zařízení činí ideální volbu pro alergiky. Díky plochému designu, rychlému tepelnému výkonu a prostorově úsporné montáži na stěnu je ohřívač vhodný zejména pro použití v koupelně. Proto je Wonderwall Air 60 s krytím IP54 zcela chráněn proti stříkající vodě.Uvedení ohřívače do provozu je velmi jednoduché: panel zavěsíte na stěnu nebo strop a poté jej stačí zapojit do elektrické zásuvky. Pro pohodlnou obsluhu je řada topných panelů Klarstein Wonderwall Air vybavena bezdrátovým dálkovým ovládáním, kterým lze ovládat všechny funkce.Budoucnost topné techniky: infračervený Klarstein Wonderwall Air 60.

Povedený kus Klarstein Wonderwall Air 60, infračervený ohřívač, 101 x 60 cm, 600 W, nástěnná montáž, dálkový ovladač, bílý od top výrobce Klarstein jednoduše můžete najít právě teď v nabídce pořád výhodně! Akční cena již od 5 799 Kč.