Klarstein Wondersky, stropní infračervený ohřívač, sada 2 ohřívačů, 350W, 60 x 6 x 120 cm (Š x V x H), IP44

Jako hřejivé sluneční světlo shora: Důmyslný stropní infračervený ohřívač Wondersky od Klarstein má dvojí účinek na vaši... více informací »
Klarstein Wondersky
Značka: Klarstein
10 199 Kč
Ověřit dostupnost
Jako hřejivé sluneční světlo shora: Důmyslný stropní infračervený ohřívač Wondersky od Klarstein má dvojí účinek na vaši...

Jako hřejivé sluneční světlo shora: Důmyslný stropní infračervený ohřívač Wondersky od Klarstein má dvojí účinek na vaši pohodu. Oba stropní topné panely jsou příjemným zdrojem tepla a světla zároveň. Zatímco uklidňující infračervené záření vás cíleně zahřeje, můžete si také zvolit, zda se má místnost osvítít v teplém nebo chladném světle. Plochý topný panel má proto integrované podsvícení, které kouzelně prosvítá úzkou mezerou mezi panelem a stropem. Exkluzivní infrazářič , který se montuje na strop, je jednoduchý a nenápadný, ale má skvělý účinek. Můžete ho ovládat pomocí externího bezdrátového termostatu a díky týdennímu časovači předem naprogramovat její funkci podle svých potřeb tepla a světla. Jako sluneční paprsky ve vašem bytě: Vysoce kvalitní stropní infračervený ohřívač v sadě dvou ohřívačů kombinuje zdroj světla a tepla a vytváří příjemnou, teplou atmosféru.

Akční kousek Klarstein Wondersky, stropní infračervený ohřívač, sada 2 ohřívačů, 350W, 60 x 6 x 120 cm (Š x V x H), IP44 od výrobce s dlouholetou historií Klarstein lze získat zrovna až neuvěřitelně levně. Výhodně teď u nás za 10 199 Kč.