Klarstein Bristol 35, červený, 200 W, 3,5 litrů, elektrický hrnec

Pomalý hrnec od firmy Klarstein se skládá ze dvou částí: těžký vnitřní hrnec z keramiky s víkem nabízí prostor pro... více informací »
Klarstein Bristol 35
Značka: Klarstein
949 Kč
Ověřit dostupnost
Pomalý hrnec od firmy Klarstein se skládá ze dvou částí: těžký vnitřní hrnec z keramiky s víkem nabízí prostor pro...

Pomalý hrnec od firmy Klarstein se skládá ze dvou částí: těžký vnitřní hrnec z keramiky s víkem nabízí prostor pro požadované přísady; vnější zařízení obsahuje topné těleso, které ohřívá vnitřní hrnec. Výhoda: Na rozdíl od tradičních hrnců se tento keramický hrnec ohřívá rovnoměrně, čímž lze dosáhnout perfektních výsledků. Dušení během mnoha hodin znamená, že maso a ryby zůstávají obzvláště šťavnaté. Další výhoda: náhodné připálení nebo převaření je prakticky vyloučeno! Tím poskytuje pomalý hrnec zcela nové kuchyňské zkušenosti: Tradiční oblíbená jídla a nová oblíbená jídla se vaří jakoby samy od sebe. Profesionálové pomalého vaření tak mohou ráno před prací naplnit a zapnout svůj pomalý hrnec – a těšit se večer na dokonale připravené jídlo!

Tento exkluzivní produkt Klarstein Bristol 35, červený, 200 W, 3,5 litrů, elektrický hrnec od top výrobce Klarstein snadno naleznete zde teď právě za akční cenu. Nabídka již od 949 Kč.