KLARFIT Strongbase, černý, multifunkční posilovací stroj, posilovací stanice, 100 liber / 45 kg, ocel

Kompletní trénink na jednom stroji! Posilovací stroj Klarfit Strongbase představuje kladkovou stanici na domácí posilování,... více informací »
KLARFIT Strongbase
Značka: KLARFIT
11 999 Kč
Ověřit dostupnost
Kompletní trénink na jednom stroji! Posilovací stroj Klarfit Strongbase představuje kladkovou stanici na domácí posilování,...

Kompletní trénink na jednom stroji! Posilovací stroj Klarfit Strongbase představuje kladkovou stanici na domácí posilování, přičemž nabízí četné možnosti cvičení. Tři tažné kladky umožňují náročný silový trénink celého těla a posilování výdrže. Nezáleží na tom, zda jde o cviky Butterfly, High nebo Low Pull, posilovací přístroj maximálně protrénuje svalstvo paží, nohou, ramen i zad. Náročnost cvičení si každý určuje sám: K dispozici máte 10 závaží (každé o hmotnosti 4,5 kg), na rychlé nakládání a bezpečné zajištění závaží slouží zásuvný kolík. Přístroj s individuálním přizpůsobením náročnosti je tak vhodný pro začátečníky i pokročilé.Výrobce Klarfit při výrobě posilovací stanice Strongbase dbal nejen na četné možnosti cvičení, ale také na vysokou kvalitu. Robustní provedení z oceli zajišťuje extrémní stabilitu při každé zátěži. Černá prášková barva podtrhuje mohutný charakter a podněcuje na opakované překonávání se. Posilovací stanice Klarfit Strongbase umožňuje každému zocelit své tělo – zcela jednoduše ve vlastní domácí posilovně.Vezměte prosím na vědomí, že přístroj se dodává jako montážní sada. Na montáž doporučujeme dvě osoby, potřebný čas na poskládání představuje přibližně dvě hodiny.

Zcela unikátní výrobek KLARFIT Strongbase, černý, multifunkční posilovací stroj, posilovací stanice, 100 liber / 45 kg, ocel od spolehlivé značky KLARFIT máte možnost nakoupit právě se slevou! Právě nyní za 11 999 Kč.