KLARFIT Kettlebell sada činek 6, 8, 10, 12, 16, 20kg

Klarfit Kettlebell sada je obsáhlý balík s činkami různých hmotnostních tříd.Díky širokému rozsahu působnosti jsou možnosti... více informací »
KLARFIT Kettlebell sada činek 6
Značka: KLARFIT
3 299 Kč
Ověřit dostupnost
Klarfit Kettlebell sada je obsáhlý balík s činkami různých hmotnostních tříd.Díky širokému rozsahu působnosti jsou možnosti...

Klarfit Kettlebell sada je obsáhlý balík s činkami různých hmotnostních tříd.Díky širokému rozsahu působnosti jsou možnosti cvičení téměř neohraničené. Ve spojení se správnou přípravou a tréninkovým plánem přizpůsobeným přesně k Vašemu tělu lze docílit enormní výsledky v oblasti výdrže a silového tréninku. Externí závaží ve spojení s osobitým úchopem dodávají tréninkovým činkám ideální předpoklady k provádění balistických silových cvičení. Kromě toho pomáhají zvýšit sílu sevření a optimálně cvičit komplexní svalové řetězce a vazy. Ideální i pro efektivnost koordinace.Činky se sestávají ze zhuštěné cementové výplně v robustním umělohmotném opláštění. Pevná rukojeť je ergonomicky formovaná a díky dobře čitelným ukazatelům hmotnosti na přední a zadní straně máte vždy na očích tu správnou Klarfit činku.

Tento neodolatelný výrobek KLARFIT Kettlebell sada činek 6, 8, 10, 12, 16, 20kg od této skvělé značky KLARFIT máte možnost nakoupit na našich stránkách teď právě za mimořádně nízkou cenu. V současnosti za 3 299 Kč.