KLARFIT Kettlebell sada činek 2×10 kg

Ve spojení se správnou přípravou a tréninkovým plánem přizpůsobeným přesně k Vašemu tělu lze docílit enormních výsledků v... více informací »
KLARFIT Kettlebell sada činek 2x10 kg
Značka: KLARFIT
1 099 Kč
Ověřit dostupnost
Ve spojení se správnou přípravou a tréninkovým plánem přizpůsobeným přesně k Vašemu tělu lze docílit enormních výsledků v...

Ve spojení se správnou přípravou a tréninkovým plánem přizpůsobeným přesně k Vašemu tělu lze docílit enormních výsledků v oblasti výdrže a silového tréninku. Externí závaží ve spojení s osobitým úchopem dodávají tréninkovým činkám ideální předpoklady k provádění balistických silových cvičení. Kromě toho pomáhají zvýšit sílu sevření a optimálně cvičit komplexní svalové řetězce a vazy.Ideální i na zlepšení koordinace.Činky se sestávají ze zhuštěné cementové výplně v robustním umělohmotném opláštění. Pevná rukojeť je ergonomicky formovaná a díky dobře čitelným ukazatelům hmotnosti na přední a zadní straně máte vždy na očích tu správnou Klarfit činku.

Oblíbený a kvalitní produkt KLARFIT Kettlebell sada činek 2x10 kg od dodavatele se skvělou pověstí KLARFIT jde nakoupit zde teď právě skutečně výhodně! Akční cena od 1 099 Kč.