KLARFIT FIT-HB3, domácí posilovací stanice, lavice, držák na činku

Posilovací stanice Klarfit je všestranné sportovní zařízení v cenově výhodném a na neprofesionální uživatele zaměřeném... více informací »
KLARFIT FIT-HB3
Značka: KLARFIT
2 599 Kč
Ověřit dostupnost
Posilovací stanice Klarfit je všestranné sportovní zařízení v cenově výhodném a na neprofesionální uživatele zaměřeném...

Posilovací stanice Klarfit je všestranné sportovní zařízení v cenově výhodném a na neprofesionální uživatele zaměřeném provedení.Základní funkcí je vytvoření prostoru na sedy lehy, který je díky nastavitelným prvkům možné přizpůsobovat požadované obtížnosti cvičení.Druhá možnost posilování spočívá v cvicích s činkami.Nastavitelné elementy stanice (na dlouhém čalounění, na krátkém čalounění a na sloupku) se dají nastavit rychle a bezpečně.Dvě plochy na záda jsou vystlány příjemným čalouněním z umělé kůže, která je velmi nenáročná na údržbu.Prosíme, všimněte si, že zařízení dodáváme jako montážní set.Jeho složení trvá – v závislosti na zručnosti – přibližně 15 minut.

Tento kvalitní a žádaný produkt KLARFIT FIT-HB3, domácí posilovací stanice, lavice, držák na činku pocházející od značky KLARFIT získáte nyní za výhodnou cenu! Akční ceny již od 2 599 Kč.