KLARFIT Cablefit, stříbrná, přemostěná posilovací věž, kladkostroj, ocel, 2x 77 kg

Kladková posilovací věž Cablefit od společnosti Klarfit je určena pro trénink svalů pro začátečníky i pokročilé. Kladkostroj... více informací »
KLARFIT Cablefit
Značka: KLARFIT
21 599 Kč
Ověřit dostupnost
Kladková posilovací věž Cablefit od společnosti Klarfit je určena pro trénink svalů pro začátečníky i pokročilé. Kladkostroj...

Kladková posilovací věž Cablefit od společnosti Klarfit je určena pro trénink svalů pro začátečníky i pokročilé. Kladkostroj umožňuje zátěžový a rozmanitý funkční trénink celé horní části těla. Věž Cablefit proto nabízí až dvě kladkové věže s horním a dolním kladkostrojem. Obě věže nabízejí 77kg závaží, jejich zátěž je rozdělena na 11x 4,5kg a 4x 6,8kg disky. Individuální tréninkovou hmotnost lze nastavit pomocí systému zasouvacích kolíků.Rukojeti kladkostroje jsou pogumované a sedí pohodlně v ruce i při delším cvičení. Díky jednoduchému karabinovému spojení je lze kdykoliv snadno vyměnit, aby bylo možné použít místo příčné rukojeti podélnou rukojeť nebo nožní manžetu (není součástí dodávky).Kromě rozmanitých možností tréninku na kladkostroji nabízí Cablefit od společnosti Klarfit i jednu hrazdu na spojovacím můstku. Její ohnuté tyče nabízejí různé šířky a možnosti úchopu pro individuálně přizpůsobení tréninku. Rukojeti na hrazdě jsou také pro dobrý úchop pogumované.Posilovací věž je kompletně zhotovena z ocelových tyčí, což jí zajišťuje vysokou stabilitu a zatížitelnost. Prášková barva na povrchu chrání kovové části před korozí a poškrábáním. Díky robustní konstrukci může stát zařízení Cablefit zcela volně, není nutné přišroubovat ho ke stěně, na zem nebo strop.Vezměte prosím na vědomí, že posilovací kladkostroj se dodává jako montážní sada. Doporučujeme přivolat na pomoc s montáží druhou osobu a naplánovat si přibližně dvě hodiny času.

Tento akční produkt KLARFIT Cablefit, stříbrná, přemostěná posilovací věž, kladkostroj, ocel, 2x 77 kg od dodavatele kvalitních produktů KLARFIT je k sehnání tady a teď právě za super peníze! Stojí teď u nás 21 599 Kč.