Kabelka do ruky

Kabelka do ruky David Jones můžete díky dlouhým uchům nosit i na rameni nebo přes ruku. Zamilujete si praktické uspořádání... více informací »
Kabelka do ruky
Značka: David Jones
849 Kč
Ověřit dostupnost
Kabelka do ruky David Jones můžete díky dlouhým uchům nosit i na rameni nebo přes ruku. Zamilujete si praktické uspořádání...

Kabelka do ruky David Jones můžete díky dlouhým uchům nosit i na rameni nebo přes ruku. Zamilujete si praktické uspořádání kapes, do kterých se vejdou i dokumenty velikosti A4. Kabelka má hlavní kapsu uzavíratelnou na zip a proto budou vaše věci v bezpečí. Vnitřní část je vybavená postranními přihrádkami na mobil a drobnosti. Na přední i zadní straně jsou velké, ale šikovně skryté kapsy se zapínáním na patent. Pevná ucha jsou dostatečně dlouhá pro pohodlné nošení v ruce, přes ruku i na rameni. Do spodní části kabelky jsou vsazené kovové ochranné cvoky, které chrání kabelku před poškozením, pokud ji postavíte na zem.Kabelka do ruky i na ramenoProstorná a praktickáPohodlná a dostatečně dlouhá uchaDno chráněné kovovými cvokyKomponenty stříbrné barvyMateriál: syntetická kůže. Rozměry: šířka 36 cm, výška 26 cm, hloubka 16 cm. Délka uch: 59 cm. Kabelka do ruky značky David Jones.

Kabelka do ruky – kabelka do ruky i na rameno, dno chráněné stříbrnými cvoky, komponenty stříbrné barvy, dno chráněné stříbrnými cvoky – prostorná a praktická, místo pro formát A4. koženka.

Tento žádaný kousek Kabelka do ruky od top výrobce David Jones jednoduše můžete pořídit u nás v bezva akci. Momentálně v akci za 849 Kč.