Intex 68376 Nafukovací člun Mariner 4 Set – 328 x 145 x 48 cm

Nafukovací člun Mariner 4 set Nafukovací člun Mariner je možno použít jako rybářský člun nebo jako hobby raft. Nafukovací člun... více informací »
Intex 68376 Nafukovací člun Mariner 4 Set - 328 x 145 x 48 cm
Značka: Intex
9 999 Kč
Ověřit dostupnost
Nafukovací člun Mariner 4 set Nafukovací člun Mariner je možno použít jako rybářský člun nebo jako hobby raft. Nafukovací člun...

Nafukovací člun Mariner 4 set

Nafukovací člun Mariner je možno použít jako rybářský člun nebo jako hobby raft.

Nafukovací člun Mariner má 3 vzduchové komory a 2 nafukovací sedáky.  Na člunu Mariner je použita technologie SUPER-TOUGH (konstrukce z vysokomolekulárního PVC, které je zcela odolné vůči benzínu, oleji, intenzivnímu slunečnímu záření a slané vodě. Dvě vnější vrstvy materiálu tvoří vysokomolekulární PVC a vnitřní zpevňující vrstvou je velmi pevná laminovaná polyesterová síť pro co největší pevnost stěn a životnost člunu. Umožňuje maximální nafouknutí dvou bočních komor člunu, což zvyšuje jeho pevnost. Spodek člunu je tvořen plastovým zpevňujícím nástřikem, které ochraňují spodní část člunu a zajišťují větší celkovou stabilitu člunu.). Po celém obvodu člunu je záchytný provaz pro snadnou manipulaci a dva držáky (jeden na přídi a druhý na zádi) pro snadné uchopení a přenášení. V zadní části člunu jsou úchyty pro připevnění motoru.

Nafukovací člun Mariner 4 set – parametry:

  • rozměr 328 x 145 x 48 cm
  • doporučený počet osob 4
  • nosnost 500 kg, hmotnost balení cca 42 kg
  • materiál PVC (SUPER-TOUGHTM)
  • podlážka pevná
  • tloušťka stěny 0,75 mm
  • ventil pro rychlé nafouknutí/vyfouknutí (bostonský)

Nafukovací člun Mariner 4 set – obsah balení:

držák prutů, pumpa, úchyty na vesla otočná, vesla 2 ks hliníková (137 cm), sada na lepení, nafukovací sedačky 3 ks, pouzdro na nářadí, přepravní nylonová taška 

Na nafukovací člun Mariner 4 set posktujeme záruku v délce 24 měsíců.

Tento velmi žádaný výrobek Intex 68376 Nafukovací člun Mariner 4 Set - 328 x 145 x 48 cm od skvělého výrobce Intex je k sehnání nyní za parádní cenu! K sehnání zrovna v akci za 9 999 Kč.