Hypoalergenní tekutý prací prostředek

Záleží vám na tom, abyste měli oblečení nejen čisté, ale také vyprané bez zbytečné chemie? Takovou kvalitu vám nabízí... více informací »
Hypoalergenní tekutý prací prostředek
Značka: OnlyEco
209 Kč
Ověřit dostupnost
Záleží vám na tom, abyste měli oblečení nejen čisté, ale také vyprané bez zbytečné chemie? Takovou kvalitu vám nabízí...

Záleží vám na tom, abyste měli oblečení nejen čisté, ale také vyprané bez zbytečné chemie? Takovou kvalitu vám nabízí tekutý prací prostředek na barevné prádlo. Je hypoalergenní a byl speciálně vyvinutý pro bezpečný kontakt s citlivou, alergickou nebo ekzematickou pokožkou. Neobsahuje žádné parfémované složky, a proto pokožku nijak nedráždí. Garantuje obsah 99,76 % čistě přírodních složek. Rafinovaný biosurfaktin z řepky odstraňuje nečistoty velmi důkladně a zároveň působí antibakteriálně. Výrobce používá tuto složku jako první na světě a díky tomu je složení prostředku unikátní. Mezi další složky patří glycerin, který textilní vlákna dokonale zjemňuje a zanechává prádlo po vyprání hebké a příjemné na dotek. Přidané mýdlo z olivového a kokosového oleje chrání prádlo před předčasným opotřebením. Objem 1 l.Doléhají-li na vás předsudky o ekologických prostředcích a jejich účinnosti, můžete veškeré obavy hodit za hlavu. Tento prostředek je výjimečný a to, co slibuje, také plní.  Zárukou kvality je certifikace Natural Detergent made with Organic od EcoCertu, která není zdaleka tak běžná ani u top ekologických pracích prostředků.• Dokonale čisté prádlo bez chemie a nezatěžuje přírodu• Vyvinutý speciálně pro kontakt s citlivou, alergickou nebo ekzematickou pokožkou• Garance podílu přírodních složek 99,76 %• Uznávaný certifikát “Natural Detergent Made with Organic” z Ecocertu a Vegan Society• Účinný při teplotách praní 30 – 60 °CSložení:5 % – 15 % neionogenní surfaktanty (povrchově aktivní látky na bázi cukru), 5 – 15 % mýdlo z olivového a kokosového oleje, < 5 % aniontové surfaktanty (sulfát alkoholu kokosového oleje a surfaktin sodný), hydroxymethylglycinát sodný, rostlinný alkohol (ethanol), glycerin, citrát draselný, kyselina citronová, demineralizovaná voda.Použití a dávkování:Pro plnou pračku (4,5 kg) použijte následující dávkování podle tvrdosti vody a síly znečištění:• Měkká voda: 1. Slabé znečištění 50 ml; 2. střední znečištění 75 ml; 3. silné znečištění 100 ml;• Středně tvrdá voda: 1. Slabé znečištění 75 ml; 2. střední znečištění 100 ml; 3. silné znečištění 125 ml• Tvrdá voda: 1. Slabé znečištění 90 ml; 2. střední znečištění 120 ml; 3. silné znečištění 150 mlPro ruční praní vám postačí 40 ml na 5 l vody. V případě velkého znečištění aplikujte trochu prostředku přímo na textil a promněte. Perte na 30 – 60 °C. Jedna lahev je dostatečná přibližně na 10 pracích cyklů.Varování: způsobuje vážné podráždění očí! Hypoalergenní tekutý prací prostředek značky OnlyEco. Hypoalergenní tekutý prací prostředek - vyvinutý speciálně pro kontakt s citlivou, alergickou nebo ekzematickou pokožkou - varování: způsobuje vážné podráždění očí!. .

Kvalitní a oblíbený produkt Hypoalergenní tekutý prací prostředek od značky se zárukou kvality OnlyEco k dostání aktuálně pořád výhodně. Stojí teď u nás 209 Kč.