Hrnec tlakový nerez DRONE

Tlakový hrnec je v každé kuchyni vítaný pomocník. Nejen, že zaručuje krátkou a zdravou přípravu pokrmů a tím šetří váš... více informací »
Hrnec tlakový nerez DRONE
Značka: Orion
2 499 Kč
Ověřit dostupnost
Tlakový hrnec je v každé kuchyni vítaný pomocník. Nejen, že zaručuje krátkou a zdravou přípravu pokrmů a tím šetří váš...

Tlakový hrnec je v každé kuchyni vítaný pomocník. Nejen, že zaručuje krátkou a zdravou přípravu pokrmů a tím šetří váš čas, ale výrazně spoří i energii a tím vaše peníze. Je z kvalitní nerezové oceli, vybavený sendvičovým dnem s termo akumulačními vlastnostmi. Oceníte velmi jednoduchý systém otvírání a zavírání. Pracovní ventil umožňuje nastavení intenzity upouštění páry ve 3 stupních. Vzhledem k jeho tepelným schopnostem doporučujeme vypínat tepelný zdroj s předstihem. Teplo, které hrnec naakumuloval, předává ještě nějakou dobu do nádoby. Je vhodný na všechny typy sporáků včetně indukčních. Samotný hrnec (bez víka) lze mýt v myčce. Hrnec plňte pouze do části označené měrnou ryskou MAX. Materiál: vysoce kvalitní nerezová ocel 18/10, plast, bakelit.• Tlakový hrnec• Kvalitní nerezová ocel• Ušetří čas i energii – ekonomické vaření• Sendvičové dno• Termoakumulační schopnosti Hrnec tlakový nerez DRONE značky Orion.

Hrnec tlakový nerez DRONE – termoakumulační schopnosti – . nerezová ocel.

Velmi oblíbený výrobek Hrnec tlakový nerez DRONE od odblíbeného výrobce Orion naleznete u nás právě opravdu levně. Akční cena již od 2 499 Kč.