Hrnec nízký Lava Stone s poklicí 28 cm

Hrnec nízký Lava Stone s poklicí 28 cm je potažený 3 vrstvami nepřilnavého povrchu, který je odolný vůči oděru a vysokým... více informací »
Hrnec nízký Lava Stone s poklicí 28 cm
Značka: Florina
749 Kč
Ověřit dostupnost
Hrnec nízký Lava Stone s poklicí 28 cm je potažený 3 vrstvami nepřilnavého povrchu, který je odolný vůči oděru a vysokým...

Hrnec nízký Lava Stone s poklicí 28 cm je potažený 3 vrstvami nepřilnavého povrchu, který je odolný vůči oděru a vysokým teplotám. Hrnec je vyrobený z velmi kvalitního hliníku a jeho silné dno rychle a rovnoměrně rozvádí teplo. Díky nepřilnavému povrchu se pokrmy nepřipékají ani s minimálním množstvím tuku. Úchyty hrnce a poklice jsou ergonomické, měkčené a nepropouští horko. Poklice z tvrzeného skla s ventilem pro upouštění páry pomáhá vařit rychleji, šetří tak energii a navíc zachovává všechny chutě připravovaných pokrmů. Hrnec je vhodný pro všechny typy varných desek, včetně indukčních. Bez obsahu PFOA.Průměr: 28 cm. Výška: 7,5 cm. Není vhodný do trouby.Nízký hrnec Lava Stone3vrstvý nepřilnavý povrchSilné dnoRychlé a rovnoměrné rozvádění teplaPrůměr 28 cmVýška 7,5 cmPoklice z tvrzeného skla s ventilemErgonomické úchytyRychlé a šetrné vařeníNa všechny typy varných desekVhodný do myčky Hrnec nízký Lava Stone s poklicí 28 cm značky Florina.

Hrnec nízký Lava Stone s poklicí 28 cm – nepřilnavý povrch, odolný vůči oděru a vysokým teplotám, ergonomické a měkčené úchyty, ventil pro únik páry, šetrné vaření – . hliník, sklo.

Tento unikátní produkt Hrnec nízký Lava Stone s poklicí 28 cm od výrobce se skvělou pověstí Florina snadno můžete sehnat v naší internetové nabídce ve slevě! Aktuálně za super cenu 749 Kč.