Grilovací náčiní GREY LINE sada 11 ks v kufříku

Grilovací náčiní GREY LINE sada 11 ks v kufříku je profesionální set pro grilování a údržbu grilu. Sada je uložená v... více informací »
Grilovací náčiní GREY LINE sada 11 ks v kufříku
Značka: Cattara
999 Kč
Ověřit dostupnost
Grilovací náčiní GREY LINE sada 11 ks v kufříku je profesionální set pro grilování a údržbu grilu. Sada je uložená v...

Grilovací náčiní GREY LINE sada 11 ks v kufříku je profesionální set pro grilování a údržbu grilu. Sada je uložená v aluminiovém kufříku a nadchne i ty nejnáročnější. Obsahuje nejen náčiní pro grilování, ale i k údržbě grilu. Kvalitně zpracované nářadí je vyrobené z nerezové oceli a jednoduchý design usnadňuje jeho údržbu. V sadě se nachází např. obracečka s precizně zabroušenou hranou, zoubkovaným ostřím, otvírákem zátek a odkapávacími otvory a jiné praktické díly. Pohodlné silikonové rukojeti náčiní skvěle padnou do ruky a díky poutkům je snadno zavěsíte na háček.Rozměry kufříku: 44 x 24 x 8,5 cm.Sada obsahuje:ObracečkuKleštěDvouzubou vidliciMašlovací štětec (nylonové štětiny)Porcovací nůžDrátěný kartáč s mosaznou čistící částí4 x grilovací jehlice  Grilovací náčiníSada 11 ksPraktický aluminiový kufříkKvalitní zpracováníNerezová ocelSilikonové rukojetiSnadná údržbaZavěšení na háčky Grilovací náčiní GREY LINE sada 11 ks v kufříku značky Cattara.

Grilovací náčiní GREY LINE sada 11 ks v kufříku – profesionální sada, aluminiový kufřík, kvalitní zpracování, silikonové rukojeti, poutka k zavěšení – . .

Tento exkluzivní výrobek Grilovací náčiní GREY LINE sada 11 ks v kufříku od spolehlivé značky Cattara získáte již dnes extra se slevou! Cena od 999 Kč.