Grilovací deska GRANDE 34 x 26,5 cm

Grilovací deska Grande 34 x 26,5 cm je skvělá pomůcka, která usnadňuje grilování. Deska s typicky žebrovanou strukturou má velmi... více informací »
Grilovací deska GRANDE 34 x 26
Značka: Orion
699 Kč
Ověřit dostupnost
Grilovací deska Grande 34 x 26,5 cm je skvělá pomůcka, která usnadňuje grilování. Deska s typicky žebrovanou strukturou má velmi...

Grilovací deska Grande 34 x 26,5 cm je skvělá pomůcka, která usnadňuje grilování. Deska s typicky žebrovanou strukturou má velmi kvalitní nepřilnavý povrch PFLUON GRANIT, na kterém připravíte pokrmy s minimálním množstvím tuku. Šťáva z grilovaného masa neodkapává do rozžhavených uhlíků, jako je tomu při grilování na dřevěném uhlí nebo briketách. Netvoří se tak v pokrmech karcinogenní látky a grilování je mnohem zdravější. Deska je vhodná pro všechny typy varných desek včetně indukce, do trouby i na samotný gril. Je vybavená zaoblenými úchyty pro snadnou manipulaci.Materiál: hliníková slitina s nepřilnavým povrchem. Rozměry: délka 34 cm, šířka 26,5 cm, výška 5,5 cm. Hmotnost: 1140 g.Údržba: deska se velmi snadno čistí, lze ji umývat v myčce, avšak vlivem agresivních čisticích prostředků může dojít k nepatrné oxidaci. Tento stav nemá vliv na proces vaření ani na připravované pokrmy, není zdravotně závadný a nemůže být důvodem reklamace.Doporučení: používejte dřevěné, silikonové nebo nylonové náčiní a chňapky. Při grilování na přímém ohni zamezte plamenům, aby nedosahovaly k desce – mohlo by dojít k její deformaci.Grilovací deskaZdravé grilováníOdlévaná z hliníkové slitinyDvojité, profilové dnoNepřilnavý povrchŽebrovaná strukturaPraktické úchytyPoužití minimálního množství tukuSnadná údržbaVhodná pro všechny typy varných desek včetně indukce Grilovací deska GRANDE 34 x 26,5 cm značky Orion.

Grilovací deska GRANDE 34 x 26,5 cm – nepřilnavý povrch, zdravé grilování, na všechny typy varných desek, do trouby i na gril – vhodná do myčky. hliník s nepřilnavým povrchem PFLUON GRANIT, plastové držadlo.

Tento výjimečný kousek Grilovací deska GRANDE 34 x 26,5 cm s osvědčenou značkou Orion je k získání tady teď za parádní cenu. Nyní lze objednat jen za 699 Kč.