Gril na dřevěné uhlí BARREL

Gril na dřevěné uhlí BARREL patří mezi velké grily s prostornou grilovací plochou a řadou odkládacích ploch. Gril je vybavený... více informací »
Gril na dřevěné uhlí BARREL
Značka: Cattara
3 999 Kč
Ověřit dostupnost
Gril na dřevěné uhlí BARREL patří mezi velké grily s prostornou grilovací plochou a řadou odkládacích ploch. Gril je vybavený...

Gril na dřevěné uhlí BARREL patří mezi velké grily s prostornou grilovací plochou a řadou odkládacích ploch. Gril je vybavený regulací cirkulace vzduchu uvnitř grilu, díky které lze řídit průběh grilování při zavřeném víku. Ve spodní části je umístěný vyjímatelný popelník, ze kterého snadno vysypete popel. Dvě přidaná kolečka umožňují snadnou manipulaci a jednoduché přemisťování grilu po zahradě nebo terase. Konstrukce ohniště je vyrobená z kvalitní oceli černé barvy a grilovací rošt z chromované oceli. Sklopné víko s bytelným madlem je opatřené odkládací mřížkou. Pro odkládání náčiní, pokrmů a nádobí jsou určené dvě sklápěcí poličky.Rozměry grilovacího plochy: 73 x 37 cm. Výška roštu od země: 81 cm. Rozměry grilu: 108 x 70 x 103 cm. Materiál: ocel 0,8 mm. Hmotnost: 16 kg.Gril BARRELNa dřevěné uhlí a grilovací briketyVelká grilovací plochaSklopné víko + bytelné madloRegulace cirkulace vzduchuVyjímatelný popelník2 kolečka pro snadné přemisťováníMnoho odkládacích plochOdkládací mřížka v poklopuOcelová konstrukceChromovaný rošt – výška od země 81 cmHmotnost 16 kg Gril na dřevěné uhlí BARREL značky Cattara.

Gril na dřevěné uhlí BARREL – – . .

Tento akční a ve slevě produkt Gril na dřevěné uhlí BARREL od značky s dlouholetou historií Cattara k dostání v naší online nabídce za zcela nejnižší cenu! Výhodně za 3 999 Kč.