Gril elektrický ZETTA 230 V

Gril elektrický ZETTA 230 V je dokonalým grilovacím mistrem. Jeho konstrukce je z kvalitní oceli a odolného plastu. Je opatřený... více informací »
Gril elektrický ZETTA 230 V
Značka: Cattara
2 699 Kč
Ověřit dostupnost
Gril elektrický ZETTA 230 V je dokonalým grilovacím mistrem. Jeho konstrukce je z kvalitní oceli a odolného plastu. Je opatřený...

Gril elektrický ZETTA 230 V je dokonalým grilovacím mistrem. Jeho konstrukce je z kvalitní oceli a odolného plastu. Je opatřený nátěrem, který odolává vysokým teplotám. Grilovací plocha o průměru 41 cm má nepřilnavý povrch. Teplotu můžete regulovat snadno a plynule. Díky rukojeti je snadná manipulace i s poklopem, který snadno zavěsíte na háček z boční strany grilu. Gril je vybavený několika háčky pro snadné zavěšení náčiní a ve spodní části odkládací mřížkou. Je vysoce mobilní díky praktickým kolečkům.Vnější rozměry: 60 x 100 x 50 cm. Výška grilovací plochy: 82 cm.Gril elektrický ZETTAPrůměr grilovací plochy 41 cmVýška grilovací plochy 82 cmKolečkaOdkládací mřížkaHáčky pro náčiníKonstrukce z kvalitní oceli a odolného plastuNapájení 230 VPříkon 1600 W Gril elektrický ZETTA 230 V značky Cattara.

Gril elektrický ZETTA 230 V – konstrukce z kvalitní oceli a odolného plastu, nátěr odolný vysokým teplotám, nepřilnavá grilovací plocha, plynulá regulace teploty, háčky k zavěšení, odkládací mřížka, vysoce mobilní – . .

Neodolatelný kousek Gril elektrický ZETTA 230 V od výrobce Cattara lze nakoupit v naší aktuální nabídce za výhodnou cenu. Produkt koupíte teď u nás za 2 699 Kč.